Kas mēs tādi esam?

Tu esi gudrs, erudīts un spējīgs ātri pieņemt lēmumus? Tad mēs Jūs novedīsim strupceļā. Jums būs tikai viena stunda lai izglābtos no slēgtās telpas. Jums būs jāmin mīklas un jārisina dažādi uzdevumi lai soli pa solim varētu atrast galveno atslēgu no galvēnām durvīm. Minūti pirms iespējamās glābšanas Jūs sastingsiet no šoka. Nepārliecinoši? Tad pierādiet ka spēsiet izkļūt no telpas.
DOORdom – ir kvest-istaba Daugavpilī. Jums ir jāiziet no istabas 60 minūšu laikā. Vienīgais kas Jums palīdzēs ir Jūsu prāts.

Rezervēt laiku var:

Cenas kvesta apmeklējumam:
1 persona – 20 eur
2 personas – 20 eur
3 personas – 25 eur
4 personas – 30 eur
5 personas – 35 eur

Gadījumā, ja gribat lai būtu vairāk dalībnieku, būs jāpiemaksā 5 eur par katru nākamo.
Ja kādam no spēles dalībniekiem ir dzimšanas diena, tad  komanda saņem 50% atlaidi! Nepieciešams personas apliecinošs dokuments. Atlaide ir spēkā tikai pieaugušo cilvēku komandām. Atlaide neattiecas uz pasākumiem, tikai uz parasto kvesta apmeklēšanu.
Pasākumi ar papildus telpas nomu un uzklāto galdu (dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi, vecmeitu/vecpuišu pasākumi utt) – 50-80 eur (ēdieni un dzerieni cenā neietilps). Šajā gadījumā var piedalīties maksimāli 12 cilvēki, bet tiks sadalīti komandās un izies kvestu pēc kārtas. Bērnu pasākumi parasti ilgst 2.5 stundas, pieaugušo – pēc vienošanas.

Patstāvīgi piedalīties var personas no 14 gadu vecuma.
Atvieglota versija ir pieejama bērniem 10-13 gadu vecumā, bet šajā gadījumā lūdzam veikt rezervāciju zvanot. Nepieciešamības gadījumā mūsu darbinieks ies kopā ar bērniem.

Kvests nav ieteicams bērniem jaunākiem par 9 gadiem, grutniecēm un cilvēkiem ar klaustrofobiju/epilepsiju.

Nav atļauts piedalīties spēlē alkohola vai narkotisko vielu ietekmē, lai aizsargātu mūs un Jūs no iespējamiem zaudējumiem un traumām.

DOORdom gaida Jūs.